Zobrazit větší

SHERON tvrdý vosk 250 ml

8594007965896

A9:514 (pro objednávky)

Nové

SHERON tvrdý vosk 250 ml Vozidlo nejprve umyjte autošampónem nebo v myčce a vysušte karoserii. Dle stavu laku ošetřete povrch nejprve SHERON...

Více informací:

Výrobce: RONA

Dostupnost:Cena: 119 Kč

Více informací:

SHERON tvrdý vosk 250 ml - AKCE ŘÍJEN - Yes Elektro .cz

SHERON tvrdý vosk 250 ml


SHERON tvrdý vosk 250 ml Vozidlo nejprve umyjte autošampónem nebo v myčce a vysušte karoserii. Dle stavu laku ošetřete povrch nejprve SHERON leštěnkou. Je vhodný pro všechny typy laků (metalické i barevné) a všechny stavy laků (nové i zvětralé). Dlouhodobě chrání před povětrnostními vlivy a vlivy životního prostředí. Vytváří zrcadlový lesk. Tvrdý vosk naneste v tenké vrstvě na suchý lak prostřednictvím měkké utěrky nebo SHERON aplikační houby. Nechejte krátce vyschnout a poté vyleštěte suchou bavlněnou nebo froté utěrkou. Značka - SHERONKomplexní značka pro motoristy zahrnující provozní kapaliny, autokosmetiku a autopříslušenství. Kategorie - AutokosmetikaVýrobky určené k čištění, údržbě a renovaci vozového parku. Dle použití dělíme na interiérové, exteriérové a servisní přípravky. Podkategorie - Péče o exteriérAutokosmetika pro údržbu a ošetření vnějších částí vozu (karoserie, sklo, kola, disky, plastové části). . Zakupte produkt SHERON tvrdý vosk 250 ml z kategorie AKCE ŘÍJEN od výrobce Sheron z;a cenu 119.

Kategorie elektro zboží: AKCE ŘÍJEN


Potřebujete další informace k elektro zbožíSHERON tvrdý vosk 250 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
NajduZboží.cz