No picture Zobrazit větší

Ofuky oken Heko Honda CR-V 5D 2012- přední

A9:726066 (pro objednávky)

Nové

Sada obsahuje 2 nebo 4 kusy ofuků, podle toho zda jste vybrali ofuky pouze na přední okna nebo na celé auto a dále sadu montážních plíšků...

Více informací:

Výrobce: RONA

Dostupnost:Cena: 665 Kč

Více informací:

Ofuky oken Heko Honda CR-V 5D 2012- přední - CR-V - Yes Elektro .cz

Ofuky oken Heko Honda CR-V 5D 2012- přední


Sada obsahuje 2 nebo 4 kusy ofuků, podle toho zda jste vybrali ofuky pouze na přední okna nebo na celé auto a dále sadu montážních plíšků (není u každého modelu podmínkou) Popis: Protiprůvanové plexi, ofuky oken či chcete-li deflektory jsou určeny na daný model vozu. Umožňují u stojícího vozidla ponechání pootevřených oken i z;a nepříznivého počasí. Při jízdě s pootevřeným či otevřeným oknem zabraňují nepříjemnému proudění vzduchu na cestující. V neposlední řadě se jedná o designový doplněk pro každý vůz. Ofuky prodáváme v stylovém kouřově zatmaveném provedení. Výběr ofuků: Překontrolujte prosím pečlivě značku, model, provedení a rok výroby auta na které ofuky objednáváte, aby vše bylo shodné s názvem nabízeného zboží. V případě pochybností zavolejte, nebo napište , rádi Vám poradíme. Zadní ofuky výrobce samostatně nenabízí, tudíž je nelze samostatně dokoupit, proto prosíme již při výběru vyhodnoťte zda Vám skutečně stačí pouze přední, nebo raději zvolíte variantu na celé auto. Instalace ofuků: před instalací přiložte nerozbalené ofuky k obvodu oken a překontrolujte, zda je tvar ofuků shodný s tvarem rámu dveří pod který se budou ofuky instalovat. stáhněte okna až na doraz dolů a očistěte nejlépe odmašťovacím prostředkem prostor, kam se budou ofuky instalovat (pozor nepoužívejte k odmaštění látky, které by mohli poškodit těsnění oken). sejměte z oboustranné lepicí pásky krycí vrstvu a poté můžete začít samotnou montáž postup montáže naleznete na instruktážním videu Instalační video-manuál pokud si na instalaci nevěříte, doporučujeme navštívit autoservis Parametry specifikace: Výrobce: Heko (PL) Materiál produktu: plexisklo Počet kusů: 2 nebo 4 kusy v sadě, dle výběru Atest: ITC 01 144. Zakupte produkt Ofuky oken Heko Honda CR-V 5D 2012- přední z kategorie Heureka.cz | Auto-moto | Tuning | Tuning karoserie | Honda | CR-V od výrobce Heko Plast z;a cenu 665.

Kategorie elektro zboží: .cz | Auto-moto | Tuning | Tuning karoserie | Honda | CR-V


Potřebujete další informace k elektro zbožíOfuky oken Heko Honda CR-V 5D 2012- přední ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz