No picture Zobrazit větší

Kytara VGS Acoustic Selection Mistral Pack, pouzdro, ladička

4046662149301

A6:10008470 (pro objednávky)

Nové

Produkty značky VGS jsoucharakteristické kombinováním osvědčené techniky a tradičních konstrukcí sinovacemi a moderním designem. Na jejich...

Více informací:

Výrobce: VGS

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 199 Kč

Více informací:

Kytara VGS Acoustic Selection Mistral Pack, pouzdro, ladička - Akustické kytary - Yes Elektro .cz

Kytara VGS Acoustic Selection Mistral Pack, pouzdro, ladička


Produkty značky VGS jsoucharakteristické kombinováním osvědčené techniky a tradičních konstrukcí sinovacemi a moderním designem. Na jejich výrobu jsou používány různé materiály a zpracování probíhá s ohledemna akustiku a komfort při hraní. Dobrý zvuk nemusí být drahý. Tento set je ideální pro začátečníky. Kytara má klasickou stavbu a je dodávána spolu s nylonovými strunami, typickýmipro akustické kytary. Součástí balení je ladička s jednoduchým konceptem obsluhy, který Vám pomůžekytaru naladit. Praktické pouzdro vám umožní vzít svou novou kytaru bez obav všude, kde jibudete potřebovat. Pokud hledáte společníka na cesty, tento kvalitní set je jednoznačně vynikajícívolbou.

Kategorie elektro zboží: Ozvučení | Hudební nástroje | Kytary | Akustické kytary


Potřebujete další informace k elektro zboží Kytara VGS Acoustic Selection Mistral Pack, pouzdro, ladička ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz