Zobrazit větší

Vrtulkový anemometr testo 417, 0,3 - 20 m/s

4029547003769

A7:102202 (pro objednávky)

Nové

Testo 417 je kompaktní anemometr s integrovanou vrtulkou pro měření rychlosti proudění a teploty vzduchu. Je ideální pro měření na...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 10 314 Kč

Více informací:

Vrtulkový anemometr testo 417, 0,3 - 20 m/s - Anemometry - Yes Elektro .cz

Vrtulkový anemometr testo 417, 0,3 - 20 m/s


Testo 417 je kompaktní anemometr s integrovanou vrtulkou pro měření rychlosti proudění a teploty vzduchu. Je ideální pro měření na přívodu/výstupu vzduchu. Směr toku je na displeji. Volitelná sada trychtýřů umožňuje měření na ventilačních mřížkách a talířových ventilech. Pro výpočet průtoku lze přímo na testo 417 zadat a zobrazit plochu kanálu. Vytvoření bodové a časové střední hodnoty dává informaci o průměrných naměřených hodnotách objemového průtoku, rychlosti proudění a teploty. Kontrola přívodu a výstupu vzduchu na ventilační mřížce a talířových ventilech·Měření teploty, proudění a objemového průtoku·Rozpoznání směru průtoku Baterie · Výrobní kalibrační protokol · Návod k obsluze.

Kategorie elektro zboží: Nářadí | Měřicí technika | Měření neelektrických veličin | Anemometry


Potřebujete další informace k elektro zbožíVrtulkový anemometr testo 417, 0,3 - 20 m/s ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz