Zobrazit větší

Aroma difuzér Sumó, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, imitace světlého dřev, 300ml NATURE7

8595126979290

A4:54701 (pro objednávky)

Nové

Aroma difuzér Sumó, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, imitace světlého dřev, 300ml Zvlhčovač vzduchu s difuzérem v designu přírodního dřeva...

Více informací:

Výrobce: Nature7

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 969 Kč

Více informací:

Aroma difuzér Sumó, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, imitace světlého dřev, 300ml NATURE7 - Aroma difuzéry - Yes Elektro .cz

Aroma difuzér Sumó, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, imitace světlého dřev, 300ml NATURE7


Aroma difuzér Sumó, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, imitace světlého dřev, 300ml
Zvlhčovač vzduchu s difuzérem v designu přírodního dřeva (imitace dřeva). Aromatizuje a zvlhčuje vzduch kombinací účinků vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky. Aromadifuzér vám pomůže vytvořit z každého pokoje vonící oázu a navodit relaxační atmosféru.

Bez přidání esenciálního oleje vám aromadifuzér poslouží jako zvlhčovač vzduchu. Přidáním konkrétního esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi. Postačí pár kapek kvalitního oleje a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy, nebo špatnému usínání. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.

Díky neutrálnímu designu světlého přírodního dřeva stylově doplní vybavení všech obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellness center apod. Vhodně zvolenými esenciálními oleji můžete podpořit relaxační atmosféru v ložnici, dezinfekci vzduchu či klidný spánek v dětském pokoji. Koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí.

Používejte vždy kvalitní oleje. Použitím levných, umělých olejů sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit. Například bolestí hlavy apod.
Během provozu aromadifuzéru lze libovolně a jednoduše nastavit světelné efekty, které vytvoří ve vašem pokoji velmi příjemné prostředí a navodí relaxační atmosféru. Aromadifuzér je vhodný všude, kde je z bezpečnostních důvodů nemožné použít otevřený oheň (svíčky v aromalampách). Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.

Obsluha aromadifuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejete vodu, nejlépe destilovanou. Nakapete několik kapek esenciálního oleje a přístroj zapnete stiskem tlačítka MIST (mlha). Podle počtu stisknutí tlačítka nastavíte dobu, po kterou bude přístroj v provozu. Aromadifuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Pomocí tlačítka LIGHT můžete nastavit režim barevného podsvícení. Prvním stisknutím nastavíte režim automatické změny barvy. Dalšími stisky můžete nastavit 8 barev v intenzivnější nebo světlejší verzi, které zůstanou nastaveny během provozu přístroje, dokud je nezměníte. Přidržením tlačítka LIGHT lze světelný efekt vypnout.
Nemusíte kontrolovat množství vody v zásobníku. Po vyprázdnění se aromadifuzér sám vypne. Elegantní interiérový doplněk.

Hlavní přednosti

    velmi jednoduchá obsluha
    šetrně uvolňuje aromatický olej
    možnost časovaného vypnutí 1-3-6h
    stylové bytový doplněk v designu přírodního dřeva (imitace dřeva)
    režim barevného podsvícení - až 8 barev
    tichý a bezpečný provoz
    automatické vypnutí při vyprázdnění nádobky na vodu


Hlavní technické parametry:

příkon: 8W
objem nádobky: 300ml
rozměry (základna x výška): Ř17x12,5cm
hmotnost: 396g

Kategorie elektro zboží: Zahrada a domácnost | Domácnost | Aroma difuzéry


Potřebujete další informace k elektro zboží Aroma difuzér Sumó, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, imitace světlého dřev, 300ml NATURE7 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz