Zobrazit větší

Batoh 28l GreenW, CATTARA

8591686138580

A4:53131 (pro objednávky)

Nové

Batoh 28l GreenW, CATTARA Polstrovaný batoh GREEN, zabezpečí přenášení nákladů na cestách. Zhotovení ze 100% polyesteru s rozměry 34 x 20 x 51...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 6 dnů od objednávky.Cena: 769 Kč

Více informací:

Batoh 28l GreenW, CATTARA - Cestovní doplňky - Yes Elektro .cz

Batoh 28l GreenW, CATTARA


Batoh 28l GreenW, CATTARA
Polstrovaný batoh GREEN, zabezpečí přenášení nákladů na cestách. Zhotovení ze 100% polyesteru s rozměry 34 x 20 x 51 cm nabízí prostor až pro 28L předmětů. Na čelní straně a na bocích je doplněna o několik sítěných i zapínacích kapes, se stahovacím systémem. Vrchní část je opatřena pláštěnkou, která poskytuje důslednou ochranu před deštěm. Batoh je tvořen jednou hlavní kapsou s vnitřními kapsami. Na čelní straně jsou dvě menší kapsy na zip, na bocích potom dvě stahovací sítěné kapsy.Větraná zadová čast je důmyslně navržena, tak, aby z;a každé situace zajistila cirkulaci vzduchu. Měkké výztuže zajišťují vysokou míru komfortu nošení. Hrudní popruh je samozřejmostí. Řada reflexních prvků na batohu výrazně zvyšuje bezpečnost při pohybu po silnici. Batoh je připraven i pro použití pitného vaku (není součástí balení). Ve vnitřní kapse je k dispozici poutko na suchý zip pro pitný vak a zároveň i připravený otvor pro vyvedení hadičky.
Technická data

objem     28 l
hmotnost     590 g
upnutí     ramenní popruhy, hrudní popruh
počet vnějších kapes     5x
celkový počet kapes     6x
příprava na pitný vak     ano
reflexní prvky     ano
materiál     100% polyester

Kategorie elektro zboží: Zahrada a domácnost | Camping, outdoor | Cestovní doplňky


Potřebujete další informace k elektro zboží Batoh 28l GreenW, CATTARA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz