Zobrazit větší

Antifreeze G13 1 litr SHERON

8594007966695

A4:45915 (pro objednávky)

Nové

SHERON Antifreeze G13 1 litr Pro použití v nejmodernějších typech spalovacích motorů na bázi hliníkových slitin.  Chladicí kapalina má...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 146 Kč

Více informací:

Antifreeze G13 1 litr SHERON - Chladící kapaliny - Yes Elektro .cz

Antifreeze G13 1 litr SHERON


SHERON Antifreeze G13 1 litr
Pro použití v nejmodernějších typech spalovacích motorů na bázi hliníkových slitin.  Chladicí kapalina má růžovofialovou barvu. Je vyráběna na monoetylenglykolové bázi. Obsahuje organická aditiva. Prodloužená výměnná lhůta 5 let.

Jedná se o koncentrovanou chladící kapalinu, proto je vždy nutné naředit na požadovanou hodnotu dle ředící tabulky uvedené na obalu.


VÝHODY

    Neobsahuje dusitany, aminy, fosfáty ani boráty
    Vysoká antikorozní ochrana
    Skvělé vlastnosti z;a nízkých i vysokých teplot
    Vhodná pro chladicí systémy nejmodernějších motorů z hliníkových, litinových nebo kombinovaných materiálů (slitina mědi)
    Mísitelná se všemi kapalinami na bázi monoethylenglykolu


SPLŇUJE SPECIFIKACE

    VW TL 774-J a G13
    Schválená pro použití ve vozidlech VW, ŠKODA, AUDI a SEAT


Dodržujte prosím požadavky výrobce automobilu dle technické dokumentace Vašeho vozu. Kvalitní chladící kapalina vhodná k použití v nejmodernějších typech spalovacích motorů ve výhodném balení 1l.

Kategorie elektro zboží: Náplně a kapaliny | Chladící kapaliny


Potřebujete další informace k elektro zboží Antifreeze G13 1 litr SHERON ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz