Zobrazit větší

Antifreeze STABIL 1 litr SHERON

8594007960273

A4:45918 (pro objednávky)

Nové

SHERON Antifreeze STABIL 1 litr  Chladící kapalina je určena pro starší vozidla. Jedná se například o nákladní vozy, hospodářské stroje...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 113 Kč

Více informací:

Antifreeze STABIL 1 litr SHERON - Chladící kapaliny - Yes Elektro .cz

Antifreeze STABIL 1 litr SHERON


SHERON Antifreeze STABIL 1 litr
 Chladící kapalina je určena pro starší vozidla. Jedná se například o nákladní vozy, hospodářské stroje a osobní vozy většinou do roku výroby 1990.  Chladící kapalina má čirou barvu. Je vyráběna na etylenglykolové bázi. Obsahuje silikátová aditiva. Výměnná lhůta 2 roky.

Jedná se o koncentrovanou chladící kapalinu, proto je vždy nutné naředit na požadovanou hodnotu dle ředící tabulky uvedené na obalu.


VÝHODY    

Vysoká antikorozní ochrana
    Skvělé vlastnosti z;a nízkých i vysokých teplot
    Mísitelná se všemi kapalinami na bázi ethylénglykolu


SPLŇUJE SPECIFIKACE

    Není definováno


Dodržujte prosím požadavky výrobce automobilu dle technické dokumentace Vašeho vozu. Kvalitní chladící kapalina vhodná pro starší vozy vetšinou do roku 1990 ve výhodném balení 1l.

Kategorie elektro zboží: Náplně a kapaliny | Chladící kapaliny


Potřebujete další informace k elektro zboží Antifreeze STABIL 1 litr SHERON ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz