Zobrazit větší

Sinusový měnič napětí DC/AC Voltcraft SW-150, 24V/230V, 150 W

4016138524062

A7:511744 (pro objednávky)

Nové

Sinusové střídače dodávají čisté střídavé napětí (sinusové). Nacházejí uplatnění v citlivých spotřebičích, které reagují na...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 4 090 Kč

Více informací:

Sinusový měnič napětí DC/AC Voltcraft SW-150, 24V/230V, 150 W - DC/AC měniče (230 V) - Yes Elektro .cz

Sinusový měnič napětí DC/AC Voltcraft SW-150, 24V/230V, 150 W


Sinusové střídače dodávají čisté střídavé napětí (sinusové). Nacházejí uplatnění v citlivých spotřebičích, které reagují na nestabilní dodávku napětí. Vyznačují se zejména spolehlivostí a efektivitou, s jako prvotřídní kvalitou dodávaného napětí. Díky mikrokontrolerovému řízení provádí elektronika konstantní kontrolu hlavních parametrů, proto jsou přístroje nesmírně spolehlivé a bezpečné i při nejtěžším zatížení. Dokonce ani přetížení nebo zkraty nezpůsobí poruchu. Sinusové střídače tak zajišťují bezporuchový provoz i vysoce citlivých spotřebičů jako jsou televizory, počítače, audio zařízení apod. Ani silný spínací proud s indukčním zatížením nepředstavuje žádný problém. Výkon až 150 W·Automatické obnovení funkce při podpětí a přetížení s předchozí výstrahou·Možnost nástěnné montáže Měnič · Dálkové kabelové ovládání se zástrčkou DC.

Kategorie elektro zboží: Dům & zahrada | Šetření energií a vodou | Obnovitelné zdroje | Příslušenství k solární technice | DC/AC měniče (230 V)


Potřebujete další informace k elektro zbožíSinusový měnič napětí DC/AC Voltcraft SW-150, 24V/230V, 150 W ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz