Zobrazit větší

Čistič brzd 400 ml SHERON

8594007961829

A4:47099 (pro objednávky)

Nové

SHERON Čistič brzd 400 ml Čistič brzd bez acetonu je vysoce kvalitní speciální čistič s intenzivním účinkem pro kotoučové brzdy a části...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 116 Kč

Více informací:

Čistič brzd 400 ml SHERON - Disky, pneumatiky a brzdy - Yes Elektro .cz

Čistič brzd 400 ml SHERON


SHERON Čistič brzd 400 ml
Čistič brzd bez acetonu je vysoce kvalitní speciální čistič s intenzivním účinkem pro kotoučové brzdy a části brzd, spojky a spojkové obložení. Beze zbytku odstraňuje zatvrdlá mazadla, oleje, prach a různé nečistoty.

Návod k použití: před použitím přípravek protřepejte. Aplikujte ze vzdálenosti 20-25 cm a nechejte působit pár sekund. Poté ošetřete textilní nebo papírovou utěrkou.

VÝHODY

Nekorozivní - nenapadá plastové a gumové části.
Využití i ve strojním průmyslu při montáži a opravách strojů

Dodržujte prosím požadavky výrobce automobilu dle technické dokumentace Vašeho vozu. Kvalitní čistič určen k odstraňování zatvrdlých mazadel prachu apod. z kotoučových brzd.

Kategorie elektro zboží: Náplně a kapaliny | Autokosmetika | Disky, pneumatiky a brzdy


Potřebujete další informace k elektro zboží Čistič brzd 400 ml SHERON ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz