Zobrazit větší

Příruba ložiska Modelcraft, 16 cm

4016138643596

A7:216011 (pro objednávky)

Nové

Ložiska s přírubou jsou tak precizně vysoustružena, že díky lehkému slisování kuličkového ložiska drží velmi bezpečně. Stojan ložiska...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 185 Kč

Více informací:

Příruba ložiska Modelcraft, 16 cm - Držák ložiska - Yes Elektro .cz

Příruba ložiska Modelcraft, 16 cm


Ložiska s přírubou jsou tak precizně vysoustružena, že díky lehkému slisování kuličkového ložiska drží velmi bezpečně. Stojan ložiska může být velmi dobře využit nejen jako most tuhé nápravy nebo opěra hřídele, ale také pro stavbu převodovky. Při velmi přesném řazení z;a sebou (odpovídajíc potřebnému rozchodu os) jsou převodovky vyhotoveny v nejrůznějších rozměrech. Díky vyvrtaným otvorům se závitem nebo bez závitu mohou být stojany ložisek upevněny bočně nebo přímo na základní desku.

Kategorie elektro zboží: Hobby | Modely | Příslušenství k modelům | Technické modely | Ložiska, objímky | Držák ložiska


Potřebujete další informace k elektro zbožíPříruba ložiska Modelcraft, 16 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz