Zobrazit větší

Benzínový motor Reely CF-26, 26 cm3, 1,18 kW

4016138546385

A7:235876 (pro objednávky)

Nové

Velké modely potřebují pořádný výkon. Ať už jako náhrada z;a vadný motor, nebo jako ideální pohon pro váš vlastní model: Tyto úsporné...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 4 190 Kč

Více informací:

Benzínový motor Reely CF-26, 26 cm3, 1,18 kW - Dvoutaktní motory pro RC modely aut - Yes Elektro .cz

Benzínový motor Reely CF-26, 26 cm3, 1,18 kW


Velké modely potřebují pořádný výkon. Ať už jako náhrada z;a vadný motor, nebo jako ideální pohon pro váš vlastní model: Tyto úsporné motory vás přesvědčí v každém ohledu. I provozní náklady jsou minimální, protože tento motor je v kombinaci s běžným palivem velmi hospodárné řešení. Vč. vzduchového filtru·Vč. tlumiče výfuku Upozorňujeme, že všechny modelové benzinové motory nejsou určeny pro použití s palivem E10! Tankuje se směs 1:25 (olej / benzín Super nebo Super Plus). Motor · Vzduchový filtr · Tlumič výfuku.

Kategorie elektro zboží: Hobby | Modely | Modelářská elektronika | Motory k modelům | Spalovací motory | Dvoutaktní motory pro RC modely aut


Potřebujete další informace k elektro zbožíBenzínový motor Reely CF-26, 26 cm3, 1,18 kW ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz