No picture Zobrazit větší

Blumfeldt Liquitorre, solární fontána, 200 l/h, solární panel, 2 W, akumulátor, LED, polyresin

4060656150180

A6:10033273 (pro objednávky)

Nové

Vodní věž: mystický vodní svět fontány Blumfeldt Liquitorre přeměňuje zahradu a terasu na rekreační prostředí pro oči a uši -...

Více informací:

Výrobce: Blumfeldt

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 499 Kč

Více informací:

Blumfeldt Liquitorre, solární fontána, 200 l/h, solární panel, 2 W, akumulátor, LED, polyresin - Fontány - Yes Elektro .cz

Blumfeldt Liquitorre, solární fontána, 200 l/h, solární panel, 2 W, akumulátor, LED, polyresin


Vodní věž: mystický vodní svět fontány Blumfeldt Liquitorre přeměňuje zahradu a terasu na rekreační prostředí pro oči a uši - okouzlující kombinace prýštící vody, třpytivého osvětlení a oblých tvarů. S jemným šplouchání okrasné fontány Blumfeldt Liquitorre relaxování ještě hezčí. Fontána z neuvěřitelně lehkého a extrémně robustního polyresinu má tvar věže s vodní koulí na vrchu. Voda proudí z jejích nejvyššího bodu a jemně se žblnkotom teče přes vnější plášť zpět do záchytné nádrže. Příjemné osvětlení ze čtyř bílých LED diod ve výtoku vytváří třpytivé záblesky připomínající sluneční světlo, které se láme v žblunkajícím potoku. Když mluvíme o slunci: zahradní fontána Blumfeldt Liquitorre je nejen extrémně robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření, je také zcela nezávislá od elektrické sítě! Světlo i vodní čerpadlo získávají energii přímo ze slunce prostřednictvím solárního panelu s výkonem 2 W a velikostí 300 cm². Slunce tedy provozuje během dne fontánu a zároveň nabíjí integrovaný 3,7 V / 2 Ah akumulátor, který umožňuje až 8 nočních hodin provozu. Díky mimořádně dlouhým připojovacím kabelem, které jsou nenápadně vedeny přes boční otvory v solární fontáně, možná vodní hru Blumfeldt Liquitorre umístit opravdu libovolně. Všechny části jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mohou zůstat v exteriéru i v nepříznivém počasí. Středobod ve Vaší zahradě s krásnými tvary a vodou: se zahradní fontánou Blumfeldt Liquitorre uděláte ze své zahrady nebo bytu mystické místo odpočinku.

Kategorie elektro zboží: Zahrada | Záhradní dekorace | Fontány


Potřebujete další informace k elektro zboží Blumfeldt Liquitorre, solární fontána, 200 l/h, solární panel, 2 W, akumulátor, LED, polyresin ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz