Zobrazit větší

DURAMAXX Solar Grizzly, lovecký fotoaparát, sada, černé LED diody, HD, MP, solární panel

4260435919384

A6:10029765 (pro objednávky)

Nové

S loveckou kamerou DURAMAXX Solar Grizzly lépe poznáte Váš revír a v něm žijící faunu. Pozorujte například noční průzkumy srn, divokých...

Více informací:

Výrobce: DURAMAXX

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 599 Kč

Více informací:

DURAMAXX Solar Grizzly, lovecký fotoaparát, sada, černé LED diody, HD, MP, solární panel - Fotopasti - Yes Elektro .cz

DURAMAXX Solar Grizzly, lovecký fotoaparát, sada, černé LED diody, HD, MP, solární panel


S loveckou kamerou DURAMAXX Solar Grizzly lépe poznáte Váš revír a v něm žijící faunu. Pozorujte například noční průzkumy srn, divokých prasat nebo lišek a dokumentujte je fotografiemi s vysokým rozlišením, sériovými snímky nebo napínavými videi v ohromující kvalitě. Díky variabilnímu pohybovému senzoru můžete nastavit, zda se automatická spoušť aktivuje již při pohybu malých hrabošů nebo až při pohybech vysoké zvěře či černé zvěřiny. Po spuštění fotí outdoorový fotoaparát DURAMAXX Solar Grizzly promptně v závislosti na přání jednotlivé fotografie nebo série fotografií, takže fotograficky zachytí buď jednotlivá zvířata, nebo procházející stáda. Alternativně máte k dispozici funkci videa, které lze využít například v rámci výzkumu volně žijících zvířat a přírodovědy. Přes 6,1 cm (2,4 \'\') barevný LCD displej v plastové konstrukci, odolné vůči větru a vodě, lze zkontrolovat snímky a videa přímo na místě. Na výběr máte přitom úsporný režim pro šetření baterie a turbo snap shot pro obzvlášť rychlé snímání. S 8 mega pixely je rozlišení fotografií fotoaparátu dostatečně vysoké pro získání detailních snímků. Infračervený LED blesk má celkově 84 černých LED diod. Ty na rozdíl od tradičních LED diod nezazáříte červeně, ale jsou zcela neviditelné pro lidi i zvířata. S úhlem 80° zachytí interní pohybový senzor nejrozličnější druhy zvířat a zaručuje tak, že Vaše fotografie budou mít i v absolutní tmě vždy svůj objekt v záběru. Ve volné přírodě je díky maskovanému designu konstrukce fotografická past DURAMAXX Solar Grizzly pro obyvatele lesa neviditelná. Součástí dodávky je montážní popruh, se kterým může být fotoaparát umístěn na stromech, v posedu a či krmítkách. Následně ho lze nastavit a nasměrovat. Napájení je v běžném provozu zajištěno pomocí šesti 1,5 V D-baterií. Chcete-li prodloužit provozní dobu, je zde nyní energeticky úsporný solární panel spolu s ovladačem napájení a s praktickou montážní sadou. Takto vybavený set fotoaparátu na zvířata garantuje prakticky ojedinělé pohledy do světa volně žijících živočichů.

Kategorie elektro zboží: Outdoor a volný čas | Foto, video | Fotopasti


Potřebujete další informace k elektro zboží DURAMAXX Solar Grizzly, lovecký fotoaparát, sada, černé LED diody, HD, MP, solární panel ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

21 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz