No picture Zobrazit větší

DURAMAXX Grizzly S, zelená, lovecká kamera, sledovací kamera, fotopast, časosběr kamera, 5 Mpx CMOS, IP54

4260486159357

A6:10031474 (pro objednávky)

Nové

V noci jsou všichni zloději skrytí - sledovací a lovecká kamera DURAMAXX Grizzly S však nikdy nespí a sleduje pozorně mrtvé úhly, zadní vstupy...

Více informací:

Výrobce: DURAMAXX

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 599 Kč

Více informací:

DURAMAXX Grizzly S, zelená, lovecká kamera, sledovací kamera, fotopast, časosběr kamera, 5 Mpx CMOS, IP54 - Fotopasti - Yes Elektro .cz

DURAMAXX Grizzly S, zelená, lovecká kamera, sledovací kamera, fotopast, časosběr kamera, 5 Mpx CMOS, IP54


V noci jsou všichni zloději skrytí - sledovací a lovecká kamera DURAMAXX Grizzly S však nikdy nespí a sleduje pozorně mrtvé úhly, zadní vstupy i zakryté oblasti. Pro sledovací kameru DURAMAXX Grizzly S nepředstavuje ztlumené světlo nebo tma žádný problém, protože obsahuje infračervený i pohybový senzor. Téměř neviditelný infračervený blesk zajišťuje dostatečnou viditelnost v absolutní tmě až do vzdálenosti 15 metrů. 5mexapixelová kamera vytváří fotografie s vysokým rozlišením a bohatým vykreslením detailů, které se ukládají na paměťovou kartu ve formátu JPG. Každého vetřelce tak zachytíte přímo in flagranti. Když Grizzly S použijete jako loveckou kameru, poznáte lépe daný revír divočiny a v ní žijící faunu - můžete tak zdokumentovat např. noční procházky srn, divočáků či lišek ve formě fotografií s vysokým rozlišením. Kompaktní konstrukce kamery DURAMAXX Grizzly S nabízí dokonalé maskování před vetřelci a divokou zvěří. V zásilce dodáváme popruh, kterým kameru jednoduše připevníte o stromy, krmítka, balkony nebo oblouky. Světlé vidění i v hluboké tmě: lovecké a sledovací kameře DURAMAXX Grizzly S neujde nic ani v té nejhlubší tmě. Dostupné barvy: zelená (10031474), černá (10031473).

Kategorie elektro zboží: Outdoor a volný čas | Foto, video | Fotopasti


Potřebujete další informace k elektro zboží DURAMAXX Grizzly S, zelená, lovecká kamera, sledovací kamera, fotopast, časosběr kamera, 5 Mpx CMOS, IP54 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz