Zobrazit větší

Arbitrátní generátor funkcí GW Instek AFG-3032 2kanálový bez certifikátu

4719692509871

A7:1601382 (pro objednávky)

Nové

Generátor funkcí AFG-3032 s přímým digitálním generováním signálu (DDS) poskytuje šířku pásma 30 MHz a dva nezávislé kanály. Vybavení...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 14 dnů od objednávky.Cena: 67 490 Kč

Více informací:

Arbitrátní generátor funkcí GW Instek AFG-3032 2kanálový bez certifikátu - Generátory funkcí - Yes Elektro .cz

Arbitrátní generátor funkcí GW Instek AFG-3032 2kanálový bez certifikátu


Generátor funkcí AFG-3032 s přímým digitálním generováním signálu (DDS) poskytuje šířku pásma 30 MHz a dva nezávislé kanály. Vybavení obsahuje standardní signály sinus, obdélník, rampa, puls, šum, DC, Sin(x)/x, exponenciální nárůst, exponenciální pokles, negativní rampu a libovolný průběh signálu 200 MSa/s. Navíc jsou k dispozici funkce modulace AM/FM/FSK, Sweep a Burst. Barevný LCD monitor s úhlopříčkou 10,9 cm zobrazuje všechny parametry, nastavení a průběh. USB rozhraní lze použít pro dálkové ovládání počítačem. Arbitrární průběh signálu lze vygenerovat pomocí volně dostupného PC® softwaru a přes USB přenést do generátoru. Ve spojení s pamětí osciloskopů řady GDS-3000 je možné regenerovat měřený digitální signál (DWR). 2 kanály·Šířka pásma 1 µHz - 30 MHz·Arbitrární generátor 200 MSa/s·Přímé digitální generování signálu (DDS) PC® software k vytváření libovolných signálů je ke stažení na internetu. Měřicí kabel (BNC - BNC) · Síťový kabel · Návod k obsluze (GB) · Stručný návod.

Kategorie elektro zboží: Nářadí | Měřicí technika | Laboratorní měřiče | Generátory funkcí


Potřebujete další informace k elektro zbožíArbitrátní generátor funkcí GW Instek AFG-3032 2kanálový bez certifikátu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
NajduZboží.cz