Zobrazit větší

Autopotahy TAILOR na přední sedadla VW Golf VII SIXTOL

5904898559099

A4:53266 (pro objednávky)

Nové

Autopotahy TAILOR MADE na přední sedadla VW Golf VIITAILORE MADE  - pohodlné a bezpečné Autopotahy  - profesionálně vyrobené ze...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 928 Kč

Více informací:

Autopotahy TAILOR na přední sedadla VW Golf VII SIXTOL - Golf VII - Yes Elektro .cz

Autopotahy TAILOR na přední sedadla VW Golf VII SIXTOL


Autopotahy TAILOR MADE na přední sedadla VW Golf VII


TAILORE MADE  - pohodlné a bezpečné Autopotahy  - profesionálně vyrobené ze silného a odolného materiálu. . Díky své prostorové struktuře a odpovídajícím rozměrům se dokonale přizpůsobují tvaru sedadel. Díky laminaci na vnitřní straně pěnového materiálu se nepohybují po sedadlech.

Autopotahy mají speciální, bezpečné švy pro  AirBag, které je činí vhodnými pro vozy s bočními airbagy v sedadlech, s jako standardní sedadla. Profesionální výkon a bezpečnost použití jsou zaručeny certifikátem PIMOT.

Autopotahy jsou opatřeny potřebnými štěrbinami upevněnými pomocí suchého zipu, které umožňují jejich nasazení bez opěrky hlavy. Vyznačují vysokou odolností proti oděru a snadnou údržbou. Můžete je umýt 40 ° bez obav - jak je doporučeno na štítku.Vysoká kvalita výrobku je potvrzena zárukou poskytovanou po dobu 24 měsíců od data nákupu.

POZNÁMKA: Fotografie obalů jsou pouze ilustrativní.Balení obsahuje:
1 kryt předního sedadla řidiče
1 kryt sedadla předního spolujezdce
2 kryty pro opěrky hlavy
montážní svorky Praktické a kvalitní potahy vhodné do celé řady vozidel.

Kategorie elektro zboží: Auto | moto | Autopotahy | Autopotahy Volkswagen | Golf VII


Potřebujete další informace k elektro zboží Autopotahy TAILOR na přední sedadla VW Golf VII SIXTOL ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz