No picture Zobrazit větší

Compass Gril PARTY POINT Flame Tamer

8591686770117

A9:398633 (pro objednávky)

Nové

Plynový zahradní gril se systémem Flame Tamer - nevyžaduje lávové kameny. Dvojitý hlavní nerezový hořák s piezo zapalováním a plynulou...

Více informací:

Výrobce: RONA

Dostupnost:Cena: 3 499 Kč

Více informací:

Compass Gril PARTY POINT Flame Tamer - Grily - Yes Elektro .cz

Compass Gril PARTY POINT Flame Tamer


Plynový zahradní gril se systémem Flame Tamer - nevyžaduje lávové kameny. Dvojitý hlavní nerezový hořák s piezo zapalováním a plynulou regulací. Gril je pojízdný (2 kolečka), je vybaven sklopným víkem a odkládacími poličkami na obou stranách. Součástí je i spojovací hadice k plynové lahvi a redukční ventil. Systém Flame Tamer - přímo nad hořáky je umístěn kovový profil, který zabraňuje skapávání tuku mezi plameny a jeho vzplanutí. Zároveň zabraňuje přímému ohřevu mřížky plameny hořáku pouze v jeho místě, čímž dochází k výrazně rovnoměrnějšímu vyhřívání celé grilovací mřížky. Případný tuk skapávající z grilovaného masa stéká po stěnách grilu do odkapávací misky ve spodní části grilu. technická data: hlavní hořák 2x sklopné víko ano pojízdný ano (2 kolečka) piezo zapalování ano grilovací prostor 48,5 x 37,5 cm výška roštu (od země) 86 cm velikost grilu cca 98 x 51 x 102 cm celkový výkon 5,5 kW/hod . Zakupte produkt Gril plynový PARTY POINT pojízdný z kategorie Příslušenství a doplňky | Nářadí | Grilovací program | Grily od výrobce Compas z;a cenu 3499.

Kategorie elektro zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Grily


Potřebujete další informace k elektro zbožíCompass Gril PARTY POINT Flame Tamer ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz