Zobrazit větší

Dveře Siemens 8MF1260-2UT14-3BA2, ocel, světle zelená, 1 ks

4001869542027

A7:1748583 (pro objednávky)

Nové

SIVACON sicube, dveře, vpravo, s výřezem pro ventilátor s filtrem, s ventilační otvory, H: 2200 mm, B: 600 mm, RAL 7035, třída ochrany1....

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 62 dnů od objednávky.Cena: 8 590 Kč

Více informací:

Dveře Siemens 8MF1260-2UT14-3BA2, ocel, světle zelená, 1 ks - Komponenty skříně - Yes Elektro .cz

Dveře Siemens 8MF1260-2UT14-3BA2, ocel, světle zelená, 1 ks


SIVACON sicube, dveře, vpravo, s výřezem pro ventilátor s filtrem, s ventilační otvory, H: 2200 mm, B: 600 mm, RAL 7035, třída ochrany1. systémové skříně SIVACON 8MF1 - tak rozmanité jako jejich požadavky. Modulární systém stavebnice SIVACON 8MF1 umožňuje meteorologickou řešení pro téměř všechna průmyslová oborů a aplikace. Kompletně smontováno, podle aktuální potřeby nebo zcela individuálně, podporují systémové skříně individuální své vícehodnotové ve skříňových rozvaděčích. Základnu věže systembaukastens SIVACON 8MF1 tvoří konstrukci, k dispozici v 90 a lze kombinovat s více než 2000 jednotlivé prvky. Pro standardní použití jsou k dispozici kompletní závora ve třech různých provedeních: zavřený, větrané a s okénkem. Systémové skříně se 8 SIVACON MF1 jsou na základě IEC 61439 apod. zkoušeno podle odolnosti proti korozi, teplá odolnost, odolnost proti výjimečnou teplo a oheň, zvedání, průchodnosti, stupeň krytí od Umhullungen, průchodnosti ochranného vodiče, ověření na Verlustleistungs-Abgabevermogens. Pomocí softwaru SIMARIS therm lze správné dimenzování odpadnout odvádění tepla od skříňových rozvaděčích vypočítejte - zcela jednoduše pomocí údaj o aktuálním okolní teplotu a výběru příslušného zařízení v systémové skříně. Siemens systémové skříně SIVACON 8MF1 se vyznačuje především: 1. Systémové skříně se 8 SIVACON MF1 jsou šroubováním a vyznačují se vysokou stabilitou. 2. Elektrolyticky pozinkovaných a práškované pouzdro zajišťují větší odolností proti vlivům, jako např. vlhkosti. 3. Kromě toho je k dispozici také jako varianty erdbebenvorbereitete elektromagnetická přípustné pouzdro rozvaděče. 4. Podle potřeby jsou systémové skříně SIVACON 8MF v mnoha speciální a funkční barvy, v případě potřeby lze dodat také vícebarevná - při nízké zvýšení Dodací lhůta. www.siemens.de/sivacon-8MF. Siemens nabízí pro bezpečné a efektivní elektrické infrastruktura v budovách a průmyslu univerzálním portfolio na ochranné, spínaný, měřicí a kontrolní zařízení, rozbočovač systémy a vypínačů a zásuvek.

Kategorie elektro zboží: Součástky | Kryty, pouzdra | Příslušenství pro kryty | Komponenty skříně


Potřebujete další informace k elektro zbožíDveře Siemens 8MF1260-2UT14-3BA2, ocel, světle zelená, 1 ks ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz