Mesa Boogie JP-2C John Petrucci Signature

TS414943 (pro objednávky)

Nové

Kytarový lampový zesilovač JP-2C od firmy Mesa Boogie vznikl ve spolupráci s legendárním kytaristou Johnem Petruccim (Dream Theater), který...

Více informací:

Výrobce: Mesa Boogie


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Osobní odběr zdarma: Praha (Modřany nebo Děkanka) a Brno
(nutná objednávka předem).
Doprava: ZDARMA
Dobírka: 30 Kč
Rychlý kurýr (Praha a Brno): 149 Kč
Uloženka.cz: 49 Kč

Cena dnes: 91 590 Kč

Více informací:

Hudební nástroje a zvuková technika na Yes Elektro .cz :
Mesa Boogie JP-2C John Petrucci Signature - Yes Elektro .cz

Kytarový lampový zesilovač

 JP-2C od firmy Mesa Boogie vznikl ve spolupráci s legendárním kytaristou Johnem Petruccim (Dream Theater), který zesilovače této značky používá již více jak třicet let. Díky tomuto spojení, a obrovským zkušenostem na obou stranách, přišel na trh velmi praktický a zvukově variabilní aparát.

Zvukově vychází z proslulého zesilovače MARK IIC+, který však doplňuje o unikátní vlastnosti a rozšířené možnosti nastavení.

Srdcem tohoto celolampového zesilovače je pět elektronek 12AX7 v preampové sekci a čtyři 6L6 v koncovém zesilovači.

Zesilovač nabízí tři plně nezávislé kanály – první je určen pro velmi čisté zvuky, druhý kanál již disponuje LEAD okruhem známým z MARK IIC+ a je určený především pro vytváření nakřáplých, overdrive zvuků, vhodných například pro rytmickou hru. Třetí kanál je disponován tak, abyste z něj dostali maximální výkon a vaše sóla obohatili přidanými harmoniemi a bohatým sustainem.

Zvuk kanálů 2 a 3 můžete dále upravovat pomocí dvou pětipásmových ekvalizérů – spolu s dalšími ovládacími prvky tak na zesilovači nastavíte vše od křišťálově čistých tónů, kulatého a vřelého nasycení až po vřeštící, tělnatý a lehce komprimovaný zvuk, díky kterému vaše sólo nikdo nepřeslechne.

Mezi další skvělé funkce zesilovače patří zabudovaný CabClone Speaker emulovaný výstup, díky kterému můžete kombo pohodlně zvučit, nahrávat, případně mísit linkový signál s mikrofonním výstupem. Díky této technologii nechybí ani sluchátkový výstup. Pro situace, které si to vžadují, lze omezit výkon komba ze 100 na 60 wattů. Nechybí MIDI vstupy pro programování ovládání a přiložen je i footswitch, kterým můžet ovládat třeba právě zmiňované pětipásmové ekvalizéry. Samozřejmostí je Reverb pro každý kanál.

Tento zesilovač je velmi všestranný, vhodný jak na živé hraní tak do studia. A pokud jste milovníci zvuku MARK IIC+, budete nadšení jeho rozšířenými možnostmi.

Technické údaje:
• Zabudovaný pružinový reverb pro všechny kanály
• Simulátor kabinetu
• Rozměry: 235 x 476 x 276 mm
• Váha: 18 kg

Potřebujete další informace ke zboží Mesa Boogie JP-2C John Petrucci Signature ? Zeptejte se našeho prodavače nejlépe pomocí CHATu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:


DOPORUČUJEME - z nabídky našich obchodů:

Netradiční zážitky - stovky adrenalinových a dalších zážitků např: Další zážitkové kurzy - adrenalinové zážitky Cool Zazitky .cz | Hračky - 60 tisíc výrobků pro děti např: Pro předškoláky - výbavička pro děti na Děti v bavlnce .cz