Zobrazit větší

Lineární kuličkové ložisko Modelcraft, 15 x 8 x 24 mm

2050000076626

A7:216992 (pro objednávky)

Nové

Lineární kuličková ložiska představují vedení pro oběh kuliček pro axiální pohyby (dráhy posunutí) na hřídelích. Klec a kuličky...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 309 Kč

Více informací:

Lineární kuličkové ložisko Modelcraft, 15 x 8 x 24 mm - Lineární kuličková ložiska - Yes Elektro .cz

Lineární kuličkové ložisko Modelcraft, 15 x 8 x 24 mm


Lineární kuličková ložiska představují vedení pro oběh kuliček pro axiální pohyby (dráhy posunutí) na hřídelích. Klec a kuličky představují hotovou jednotku připravenou k montáži, ložisko je třeba zatlačit do otvoru v krytu. K přesnému vedení hřídelí je zapotřebí 2 ložisek, lineární kuličkové ložisko je možno přimazávat a je určeno pro rychlosti do 2 m/s. Použitelné je pouze pro axiální pohyby, nikoliv pro točící se hřídele.

Kategorie elektro zboží: Hobby | Modely | Příslušenství k modelům | Technické modely | Ložiska, objímky | Lineární kuličková ložiska


Potřebujete další informace k elektro zbožíLineární kuličkové ložisko Modelcraft, 15 x 8 x 24 mm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz