Zobrazit větší

Vana do kufru Rezaw Renault Megane Grandtour 2014 -

5901165206182

A9:725195 (pro objednávky)

Nové

Přesná plastová vana do zavazadlového prostoru ? vana do kufru Vana do kufru s protiskluzem je vyrobena z velice kvalitního materiálu odolného...

Více informací:

Výrobce: RONA

Dostupnost:Cena: 655 Kč

Více informací:

Vana do kufru Rezaw Renault Megane Grandtour 2014 - - Megane - Yes Elektro .cz

Vana do kufru Rezaw Renault Megane Grandtour 2014 -


Přesná plastová vana do zavazadlového prostoru ? vana do kufru Vana do kufru s protiskluzem je vyrobena z velice kvalitního materiálu odolného proti opotřebení. V její středové části je opatřena protiskluzovou úpravou, jaká se používá například u tzv. ?Nano? podložek, tím zabraňuje nežádoucímu pohybu převážených předmětů. Podložky do kufru přesně kopírují tvar zavazadlového prostoru jsou z měkčeného plastu jsou lehké snadno udržovatelné a na rozdíl od gumových koberců do zavazadlového prostoru je s nimi snadnější manipulace. Po celém obvodu plastové vany je cca 6 cm vysoký lem, který brání v zimních, ale i letních měsících unikům vody a nečistot do okolního prostoru. Její nesporná výhoda je, že ochrání původní textilní koberec v zavazadlovém prostoru před poškozením a ušetří Vám čas, který strávíte s jeho údržbou. Vanu lze luxovat i omývat vodou, jak bez použití, tak s použitím autokosmetiky, kterou naleznete, také na našem e-shopu. Před objednáním Vám doporučujeme překontrolovat model a rok výroby Vašeho vozu. U některých modelů aut se i rozlišuje, zda se jedná o vanu horní nebo spodní, zda je to pro model s dojezdovým či plnohodnotným kolem, sadou nářadí nebo se zvláštní výbavou. Pokud si nebudete vědět rady zavolejte, nebo napište rádi Vám s výběrem pomůžeme. Parametry specifikace: Výrobce: Rezaw, Aristar (EU) Materiál produktu: měkčený plast Počet kusů: 1 Atest: dle výrobce. Zakupte produkt Vana do kufru Rezaw Renault Megane Grandtour 2014 - z kategorie Heureka.cz | Auto-moto | Autodoplňky | Vany do kufru | Renault | Megane od výrobce Rezaw plast z;a cenu 655.

Kategorie elektro zboží: .cz | Auto-moto | Autodoplňky | Vany do kufru | Renault | Megane


Potřebujete další informace k elektro zbožíVana do kufru Rezaw Renault Megane Grandtour 2014 - ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz