Zobrazit větší

Kontakt pájecí 4 mm Modelcraft, zástrčka a zásuvka, zlacený, 1 pár

4016138615876

A7:208446 (pro objednávky)

Nové

Díky konstrukci z hliníku jsou tyto kontakty lehčí než standardní provedení. Ideální pro letecké modely a modely vrtulníků, u kterých může...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 50 Kč

Více informací:

Kontakt pájecí 4 mm Modelcraft, zástrčka a zásuvka, zlacený, 1 pár - Modelářství - konektory baterie - Yes Elektro .cz

Kontakt pájecí 4 mm Modelcraft, zástrčka a zásuvka, zlacený, 1 pár


Díky konstrukci z hliníku jsou tyto kontakty lehčí než standardní provedení. Ideální pro letecké modely a modely vrtulníků, u kterých může uspořit až 80 % hmotnosti oproti bežným 2mm konektorům. Ultralehký·Velmi krátký·Pro vysoké proudové zatížení·Made in Germany Označení zástrčka nebo zásuvka se vztahuje pouze na elektrické kontakty, nikoliv na formu konektoru.

Kategorie elektro zboží: Hobby | Modely | Modelářská elektronika | Kabely a konektory pro modelářství | Nabíjecí kabely a konektory pro modely | Modelářství - konektory baterie


Potřebujete další informace k elektro zbožíKontakt pájecí 4 mm Modelcraft, zástrčka a zásuvka, zlacený, 1 pár ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz