Zobrazit větší

Digitální sledovací relé Siemens 3UG4632-1AA30, 24 V DC/AC

4011209642454

A7:502509 (pro objednávky)

Nové

Dohlížecí relé SIRIUS 3UG4 umožňují optimální ochranu pro stroje a zařízení, pevně nainstalovaná na ochranu před přepětím nebo...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 013 Kč

Více informací:

Digitální sledovací relé Siemens 3UG4632-1AA30, 24 V DC/AC - Monitorovací relé, elektrické veličiny - Yes Elektro .cz

Digitální sledovací relé Siemens 3UG4632-1AA30, 24 V DC/AC


Dohlížecí relé SIRIUS 3UG4 umožňují optimální ochranu pro stroje a zařízení, pevně nainstalovaná na ochranu před přepětím nebo podpětím nebo pro kompletní síťovou ochranu u transportovatelných zařízení. Také kontrola zatížení motorů a funkčnost elektrických spotřebičů je případem pro dohlížecí relé 3UG4 pro kontrolu proudu, kontrolu cos phi a kontrolu činného proudu. Dohlížecí relé 3UG4 kontrolují také neelektrické veličiny jako jsou stavy naplnění nebo otáčky motorů. Zvláštní vlastnosti: Díky širokému rozsahu napětí je použitelné ve všech světových elektrických sítích, permanentní zobrazení skutečné hodnoty a druhu závady u digitálních variant, všechna provedení s odnímatelnými svorkami, malá konstrukční šířka.

Kategorie elektro zboží: Součástky | Elektromechanika | Relé | Kontrolní relé | Monitorovací relé, elektrické veličiny


Potřebujete další informace k elektro zbožíDigitální sledovací relé Siemens 3UG4632-1AA30, 24 V DC/AC ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz