Zobrazit větší

Autonabíječka 5stupňová, řízená mikroprocesorem, 6/12V, 1A EXTOL CRAFT

8595126978460

A4:47145 (pro objednávky)

Nové

Autonabíječka 5stupňová, řízená mikroprocesorem, 6/12V, 1A, EXTOL CRAFTMalá nabíječka bez ovládacích tlačítek s nabíjecím proudem 1A a s...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 499 Kč

Více informací:

Autonabíječka 5stupňová, řízená mikroprocesorem, 6/12V, 1A EXTOL CRAFT - Nabíječky a startovací boxy - Yes Elektro .cz

Autonabíječka 5stupňová, řízená mikroprocesorem, 6/12V, 1A EXTOL CRAFT


Autonabíječka 5stupňová, řízená mikroprocesorem, 6/12V, 1A, EXTOL CRAFT

Malá nabíječka bez ovládacích tlačítek s nabíjecím proudem 1A a s 4+1 fázemi nabíjení, které jsou automaticky řízeny mikroprocesorem, je určena k nabíjení všech typů 6 a 12V olověných (Pb) akumulátorů především s nižší kapacitou, tj. např. ve skútrech, motorkách, elektrocentrálách s elektrickým startem apod., které s ohledem na svou živostnost není žádoucí nebo je nebezpečné je nabíjet vyšším nabíjecím proudem použitím např. mikroprocesorové nabíječky určené pro autobaterie.
Vzhledem k velikosti nabíjejícího proudu je tato nabíječka vhodná zejména pro ty, kteří mají kromě autobaterií také olověné akumulátory s nižší kapacitou, pro jejichž nabití je nutný menší nabíjející proud.V případě autobaterií a jiných 12 V olověných akumulátorů s vyšší kapacitou slouží tato nabíječka jako udržovací nabíječka s dlouhodobým připojením k olověnému akumulátoru, kdy je vozidlo delší dobu odstaveno z provozu a akumulátor tak není pravidelně dobíjen jízdou vozidla, např. v zimním období.Fáze nabíjení:

1 - DETECTION: určení typu připojeného akumulátoru a zjištění úrovně jeho nabití
2 - SOFT START: pozvolný náběh nabíjecího proudu
3 - BULK: proces nabíjení
4 - BATTERY TEST: vyhodnocení stavu nabití akumulátoru
5 - FLOAT: udržení konstantního napětí udržovacím pulzním proudem

Hlavní přednosti:

Po nabití akumulátoru se nabíječka přepne do režimu pulzního nabíjení, při kterém pouze kompenzuje ztráty způsobené přirozeným vybíjením a udržuje tak akumulátor plně nabitý, nepřebíjí jej a prodlužuje jeho životnost.
Kontrolky na nabíječce signalizují stav nabíjení baterie.
Nabíječka automaticky rozpozná, je-li připojena k 6V nebo 12V akumulátoru a mikroprocesor sám řídí jednotlivé fáze nabíjení.
Režim pulzního nabíjení umožňuje dlouhodobé připojení nabíječky k akumulátoru, aniž by docházelo k jeho přebíjení, což je vhodné při dlouhodobém odstavení vozidla.
Integrovaná ochrana proti jiskření, zkratu a přepólování.

Hlavní technické parametry:

technické parametry: 6/12V, 1A
Malá autonabíječka vhodná k nabíjení akumulátorů s menší kapacitou např.: skútry, motorky apod.

Kategorie elektro zboží: Auto | moto | Nabíječky a startovací boxy


Potřebujete další informace k elektro zboží Autonabíječka 5stupňová, řízená mikroprocesorem, 6/12V, 1A EXTOL CRAFT ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz