Zobrazit větší

Objímka pro volnoběh Modelcraft, 8 x 12 x 22 mm

2050000076664

A7:217069 (pro objednávky)

Nové

Tento volnoběh se vyznačuje nízkou radiální konstrukční výškou a je díky vestavěným pouzdrům ze slinutých materiálů popř. jehlovým...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 159 Kč

Více informací:

Objímka pro volnoběh Modelcraft, 8 x 12 x 22 mm - Objímky pro volnoběh - Yes Elektro .cz

Objímka pro volnoběh Modelcraft, 8 x 12 x 22 mm


Tento volnoběh se vyznačuje nízkou radiální konstrukční výškou a je díky vestavěným pouzdrům ze slinutých materiálů popř. jehlovým opěrným ložiskům zdvojeně uložený. Tím odpadá nutnost použití dodatečných ložisek. Volnoběhy se používají jako řadicí prvky, zpětné západky, jednosměrné spojky vypojující hnanou součást při překročení daných otáček atd. Nejvhodnější je provádět zatlačování pomocí trnu, jehož prstenec má priléhat k lícové straně ložiska označené značkou.

Kategorie elektro zboží: Hobby | Modely | Příslušenství k modelům | Technické modely | Ložiska, objímky | Objímky pro volnoběh


Potřebujete další informace k elektro zbožíObjímka pro volnoběh Modelcraft, 8 x 12 x 22 mm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz