Zobrazit větší

Clona FROST na čelní sklo 240 x 71cm COMPASS

8591686059571

A4:46824 (pro objednávky)

Nové

Clona FROST na čelní sklo 240 x 71cm, COMPASS Clona proti mrazu chrání čelní sklo před námrazou, sněhem a ledem.Clona je zhotovena z pevného...

Více informací:

Výrobce: Compass

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 121 Kč

Více informací:

Clona FROST na čelní sklo 240 x 71cm COMPASS - Ochranné plachty - Yes Elektro .cz

Clona FROST na čelní sklo 240 x 71cm COMPASS


Clona FROST na čelní sklo 240 x 71cm, COMPASS
Clona proti mrazu chrání čelní sklo před námrazou, sněhem a ledem.Clona je zhotovena z pevného materiálu, který je na vnější straně opatřen voděodolnou impregnací. Díky rozměrům 240 x 71 cm pohodlně zakryje přední sklo (u většiny běžných vozidel).Instalace je snadná a rychlá, clona se umístí zvenku na čelní sklo a okolo sloupků se okraje provléknou dovnitř vozu. Pomocí přísavek se upevní na vnitřní stranu okna a nakonec se ještě zajistí přivřením dveří řidiče i spolujezdce. To má z;a výhodu, že i při silném větru clona vydrží na svém místě.Výrobek je po použití možné složit a uschovat zpět do balení a uložit napříkad do kapsy ve dveřích.
Technická data

rozměry     240 x 71
materiál     silver polyesther
gramáž     53 g/m2
upevnění     přísavky (2 ks)
Kvalitní clona na čelní sklo spolehlivě chránínámrazou sněhem a ledem.

Kategorie elektro zboží: Auto | moto | Autodoplňky | Ochranné plachty


Potřebujete další informace k elektro zboží Clona FROST na čelní sklo 240 x 71cm COMPASS ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz