No picture Zobrazit větší

Automatizovaný modul brzdových a couvacích světel, vč. 2kanálového spínače

4016138260779

A7:190306 (pro objednávky)

Nové

Učiňte své elektricky řízené modely aut ještě věrohodnější! Při brzdění nebo couvání zapne tento modul brzdová či couvací světla...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 379 Kč

Více informací:

Automatizovaný modul brzdových a couvacích světel, vč. 2kanálového spínače - Osvětlení pro RC modely - Yes Elektro .cz

Automatizovaný modul brzdových a couvacích světel, vč. 2kanálového spínače


Učiňte své elektricky řízené modely aut ještě věrohodnější! Při brzdění nebo couvání zapne tento modul brzdová či couvací světla vašeho modelu. Můžete jej použít dokonce i k ovládání směrových světel. Při natočení kol se zapnou patřičná směrová světla. Modul může být samozřejmě použit i jako běžný 2kanálový spínač. Zařízení je samoučící a automaticky se přizpůsobí vašemu RC modelu. Zapojuje se mezi přijímač a servo nebo regulátor otáček. Funkce 3 v 1·Funkce lze snadno nastavit přes jumper Modul · Návod.

Kategorie elektro zboží: Hobby | Modely | Modelářská elektronika | Elektronika pro modely, součástky | Osvětlení pro RC modely


Potřebujete další informace k elektro zbožíAutomatizovaný modul brzdových a couvacích světel, vč. 2kanálového spínače ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz