Digitální otáčkoměr VOLTCRAFT DT-30LK, 2 - 200 000 ot./min, bez certifikátu

4016138861648

A7:1012206 (pro objednávky)

Nové

Ruční měřicí zařízení k měření otáček, vzdáleností. Prostřednictvím laserové jednotky probíhá měření na točivých částech bez...

Více informací:

Výrobce: RONA


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.

Cena: 2 490 Kč

Více informací:

Digitální otáčkoměr VOLTCRAFT DT-30LK, 2 - 200 000 ot./min, bez certifikátu - Otáčkoměry - Yes Elektro .cz

Digitální otáčkoměr VOLTCRAFT DT-30LK, 2 - 200 000 ot./min, bez certifikátu


Ruční měřicí zařízení k měření otáček, vzdáleností. Prostřednictvím laserové jednotky probíhá měření na točivých částech bez kontaktu a s velkou přesností nezávisle na míře osvětlení okolí (staré bezkontaktní měřiče byly osvětlením silně ovlivněny). Na pětimístném displeji se zobrazí veškerá naměřená data - otáčky v jednotkách ot./min nebo Hz, rychlost v m/min, in/m, yd/min, vzdálenost v metrech, palcích, yardech apod. Navíc zobrazí min a max hodnotu nebo vypočítá průměr (AVG) na základě posledních 40 hodnot. 2v1: kontaktní a bezkontaktní měření·Měření otaček v jednotkách Hz, ot./min, m/min, ft/min, inch/min, yard/min·Měření vzdálenosti v metrech (m), stopách (ft), yardech (yd)·Ukazatel celkových otáček·Podsvícení displeje Baterie · Kufřík · Odrazné destičky · 3 kontaktové adaptéry (třecí kolo, vnitřní kužel, vnější kužel) · Držák adaptéru · Prodlužovací násada.

Kategorie elektro zboží: Nářadí | Měřicí technika | Měřiče a zkoušečky | Otáčkoměry


Potřebujete další informace k elektro zboží Digitální otáčkoměr VOLTCRAFT DT-30LK, 2 - 200 000 ot./min, bez certifikátu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: