Zobrazit větší

Elektrický navíječ rolet Rademacher RolloTron Comfort, 16234519

4031909018724

A7:640566 (pro objednávky)

Nové

Klasický RolloTron se představuje v úplně novém designu. Díky jasným liniím, velkému podsvícenému displeji, moderní symbolice a vysoce...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.



Cena: 3 981 Kč

Více informací:

Elektrický navíječ rolet Rademacher RolloTron Comfort, 16234519 - Ovládání rolet a žaluzií s pohonem - Yes Elektro .cz

Elektrický navíječ rolet Rademacher RolloTron Comfort, 16234519


Klasický RolloTron se představuje v úplně novém designu. Díky jasným liniím, velkému podsvícenému displeji, moderní symbolice a vysoce kvalitnímu materiálu jej lze snadno začlenit do moderních interiérů. Automatické rolety, které se samy otevřou a zavřou bez každodenního tahání a škubání z;a pás závěrky - to je přání mnoha zákazníků. S automatickými navíječi pásu lze tohoto pohodlí jednoduše dosáhnout. Název "RolloTron" představuje nejlepší kombinaci pohonu a řízení rolet v jednom zařízení. Ideální jak do nových staveb, tak pro modernizace stávajících interiérů. Starý ruční navíječ lze snadno tímto praktickým zařízením nahradit. RolloTron pak připojíte do standardní elektrické sítě 230 V a může být ihned uveden do provozu. Pro montáž pod omítku·Rychlá a jednoduchá montáž·Individuálně nastavitelné rychlosti Navíječ pásu · Návod k obsluze.

Kategorie elektro zboží: Dům & zahrada | Elektroinstalace | Ovládání oken, dveří a garážových vrat | Ovládání rolet a žaluzií s pohonem


Potřebujete další informace k elektro zbožíElektrický navíječ rolet Rademacher RolloTron Comfort, 16234519 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz