Roland KF-10 KW

TS416281 (pro objednávky)

Nové

Digitální piano Roland Kiyola je designové digitální piano, které bude ozdobou každého interiéru – a kromě toho nabízí skvělý zvuk a...

Více informací:

Výrobce: Roland


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Osobní odběr zdarma: Praha (Modřany nebo Děkanka) a Brno
(nutná objednávka předem).
Doprava: ZDARMA
Dobírka: 30 Kč
Rychlý kurýr (Praha a Brno): 149 Kč
Uloženka.cz: 49 Kč

Cena dnes: 99 900 Kč

Více informací:

Hudební nástroje a zvuková technika na Yes Elektro .cz :
Roland KF-10 KW - Yes Elektro .cz

Digitální piano

 Roland Kiyola je designové digitální piano, které bude ozdobou každého interiéru – a kromě toho nabízí skvělý zvuk a moderní přístup. Dřevěný kabinet piana je vyroben ručně z masivního dřeva a uvnitř se nachází nejmodernější digitální technologie SuperNATURAL Piano Modelling, která nabízí velmi přirozený zvuk známý z top modelů firmy Roland LX/HP.

Pro zvuky piana je k dispozici nekonečná polyfonie, pro ostatní zvuky nástroj nabízí 384 hlasů. Piano je osazeno nejmodernější klaviaturou PHA-50, která kombinuje dřevo a plast a nabízí velmi komfortní pocit ze hry známý z akustických nástrojů.

Nástroj nabízí bezdrátovou Bluetooth konektivitu pro připojení k hudebním aplikacím a širším možnostem upravování parametrů. Díky vestavěným reproduktorům lze pomocí Bluetooth na pianu přehrávat i vaše oblíbené nahrávky.

Piano je dodáváno včetně kvalitní, ergonomicky tvarované stoličky a pedálů, které podporují techniku polovičního sešlápnutí.

Digitální piano Roland Kiyola je uměleckým kouskem, který vás díky svým skvělým vlastnostem a osobitému vzhledu bude neustále lákat ke hře.Potřebujete další informace ke zboží Roland KF-10 KW ? Zeptejte se našeho prodavače nejlépe pomocí CHATu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:


DOPORUČUJEME - z nabídky našich obchodů:

Módní doplňky - tisíce módních typů např: Jesus Del Pozo - móda na Yes Moda .cz | Výbava pro děti - 60 tisíc výrobků pro děti např: Nabíječky - zboží pro děti na Děti v bavlnce .cz