Zobrazit větší

Černidlo na plasty a pneu 90 ml SHERON

8594007996944

A4:47089 (pro objednávky)

Nové

SHERON Černidlo na plasty a pneu 90 ml Vysoce kvalitní konzervační krém na všechny externí plasty a pneumatiky. Ošetřeným plochám navrací...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 111 Kč

Více informací:

Černidlo na plasty a pneu 90 ml SHERON - Plastové a vinylové povrchy - Yes Elektro .cz

Černidlo na plasty a pneu 90 ml SHERON


SHERON Černidlo na plasty a pneu 90 ml
Vysoce kvalitní konzervační krém na všechny externí plasty a pneumatiky. Ošetřeným plochám navrací původní černou barvu, zajišťuje dlouhodobou ochranu před UV zářením, stárnutím a popraskáním. Součástí výrobku je malá houbička pro snadnou a přesnou aplikaci.

Návod k použití: ošetřované plochy musí být čisté a suché. Před aplikací láhev protřepejte, při aplikaci otočte dnem vzhůru a několikrát zatlačte na houbičku. Rovnoměrně rozetřete a nechejte zaschnout příp. zaleštěte utěrkou nebo ubrouskem. Dle potřeby postup opakujte.

VÝHODY

Integrovaná aplikační houbička
Snadná a intuitivní aplikace

Dodržujte prosím požadavky výrobce automobilu dle technické dokumentace Vašeho vozu. Kvalitní černidlo vhodné ke konzervaci všech externích plastů a pneumatik, díky svému složení navrací černou barvu a zajišťuje ochranu před UV zářením.

Kategorie elektro zboží: Náplně a kapaliny | Autokosmetika | Plastové a vinylové povrchy


Potřebujete další informace k elektro zboží Černidlo na plasty a pneu 90 ml SHERON ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz