Zobrazit větší

PIR senzor SMD s časovačem B & B Thermo-Technik PIR-ASIC-SPIE, 12 V/DC, Max. dosah 8 m

4016138489217

A7:502175 (pro objednávky)

Nové

Univerzální PIR modul s integrovaným optickým snímačem pro automatické řízení osvětlení. Při zaznamenání pohybu a změny osvětlení se...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 16 dnů od objednávky.Cena: 1 200 Kč

Více informací:

PIR senzor SMD s časovačem B & B Thermo-Technik PIR-ASIC-SPIE, 12 V/DC, Max. dosah 8 m - Pohybové senzory, PIR senzory - Yes Elektro .cz

PIR senzor SMD s časovačem B & B Thermo-Technik PIR-ASIC-SPIE, 12 V/DC, Max. dosah 8 m


Univerzální PIR modul s integrovaným optickým snímačem pro automatické řízení osvětlení. Při zaznamenání pohybu a změny osvětlení se relé sepne na nastavenou dobu. Dlouhý nastavitelný dosah, nastavitelný práh světla a doba doběhu. Vstupní okénko se uzavře v jedné rovině s plochou montáže. Díky tomu lze modul namontovat tak, že je téměř neviditelný a zabezpečený proti vandalismu. Oblasti použití: řízení osvětlení, poplašná a zabezpečovací technika, zjišťování přítomnosti osob, OEM aplikace.

Kategorie elektro zboží: Součástky | Aktivní součástky | Senzory | Pohybové senzory, PIR senzory


Potřebujete další informace k elektro zbožíPIR senzor SMD s časovačem B & B Thermo-Technik PIR-ASIC-SPIE, 12 V/DC, Max. dosah 8 m ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz