Zobrazit větší

Setrvačník spojky se 3 lamelami Force Engine (AY002)

4016138478853

A7:234957 (pro objednávky)

Nové

Součástí této tuningové sady je čelist spojky s vyladěnou hmotností. Díky speciálně tvarované čelisti spojky se dosáhne větší plochy na...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 949 Kč

Více informací:

Setrvačník spojky se 3 lamelami Force Engine (AY002) - Příslušenství - Yes Elektro .cz

Setrvačník spojky se 3 lamelami Force Engine (AY002)


Součástí této tuningové sady je čelist spojky s vyladěnou hmotností. Díky speciálně tvarované čelisti spojky se dosáhne větší plochy na vnitřní straně spojkového zvonu. Díky této úpravě zabírá spojka i ve vyšších otáčkách a poskytuje tak prudké zrychlení. Hmotnost produktuně optimalizovaná spojka Setrvačník · 3čelistní spojka · 3 spojkové pružiny · Upínací kužel.

Kategorie elektro zboží: Hobby | Modely | RC modely aut | Příslušenství a náhradní díly pro RC modely aut | Tuning RC modelů aut & náhradní díly | Spojky | Příslušenství


Potřebujete další informace k elektro zbožíSetrvačník spojky se 3 lamelami Force Engine (AY002) ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz