Zobrazit větší

Autoleštěnka 250 ml SHERON

8594007965902

A4:47080 (pro objednávky)

Nové

SHERON Autošampon lesk a vosk 1 litr Prvotřídní leštěnka s voskem vhodná pro všechny typy laků (metalické i barevné) a všechny stavy laků...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 127 Kč

Více informací:

Autoleštěnka 250 ml SHERON - Šampóny a vosky - Yes Elektro .cz

Autoleštěnka 250 ml SHERON


SHERON Autošampon lesk a vosk 1 litr
Prvotřídní leštěnka s voskem vhodná pro všechny typy laků (metalické i barevné) a všechny stavy laků (nové i zvětralé). Snadno a jednoduše odstraňuje jak zašednutí laku způsobená deštěm a povětrnostními vlivy, tak škrábance z mycích kartáčů. Dodává brilantní lesk.

Návod k použití: vozidlo nejprve umyjte autošamponem a vysušte karoserii. Leštěnku naneste na suchou látku a následně ji rovnoměrným tlakem a krouživými pohyby naneste na karoserii vozidla. Po nanesení nechejte krátce vyschnout a následně měkkou (froté) utěrkou vyleštěte do vysokého lesku.

    Na všechny druhy laku
    Vysoký lesk
    Ochrana vosku

Dodržujte prosím požadavky výrobce automobilu dle technické dokumentace Vašeho vozu. Kvalitní autoleštěnka dodává brilantní lesk a odstraňuje zašednutí laku způsobené deštěm a škrábance z mycích kartáčů.

Kategorie elektro zboží: Náplně a kapaliny | Autokosmetika | Šampóny a vosky


Potřebujete další informace k elektro zboží Autoleštěnka 250 ml SHERON ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz