Zobrazit větší

ESD špičaté kleště rovné 145 mm C.K. T3890

5013969938906

A7:1312385 (pro objednávky)

Nové

Lehké přesné špičaté kleště s krátkými hladkými čelistmi. Zaoblené vnější hrany snižují nebezpečí poškození přilehlých...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 334 Kč

Více informací:

ESD špičaté kleště rovné 145 mm C.K. T3890 - Špičaté kleště - Yes Elektro .cz

ESD špičaté kleště rovné 145 mm C.K. T3890


Lehké přesné špičaté kleště s krátkými hladkými čelistmi. Zaoblené vnější hrany snižují nebezpečí poškození přilehlých součástek. Tělo kleští ze speciální nástrojové oceli, kalené pro dlouhou životnost. Černě mořený povrch pro ochranu proti korozi a pro redukci odlesků. Elektrostaticky disipativní rukojeti - svodový odpor 10⁸. Dvoukomponentní rukojeti v klenutém provedení pro pohodlnou práci. Vratná pružina s lehkým chodem pro vyšší komfort při opakovaných činnostech. Kloub s pevným čepem z nerezové oceli.

Kategorie elektro zboží: Nářadí | Ruční nářadí | Kleště | Špičaté kleště


Potřebujete další informace k elektro zbožíESD špičaté kleště rovné 145 mm C.K. T3890 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz