No picture Zobrazit větší

Compass Flat Bulk PIN 410 mm 10825

8591686108255

A9:398054 (pro objednávky)

Nové

Plochý stěrače FLAT v servisním (průmyslovém) balení, uchycení uzpůsobeno pro daný typ ramena stěrače. > Stěrač je balen pouze v papírovém...

Více informací:

Výrobce: RONA

Dostupnost:Cena: 99 Kč

Více informací:

Compass Flat Bulk PIN 410 mm 10825 - Stěrače - Yes Elektro .cz

Compass Flat Bulk PIN 410 mm 10825


Plochý stěrače FLAT v servisním (průmyslovém) balení, uchycení uzpůsobeno pro daný typ ramena stěrače. > Stěrač je balen pouze v papírovém obalu ?papper roll?, ze kterého je možné stěrač jednoduše vyndat (prohlédnout si jej, vyzkoušet), a případně jej vrátit zpět do obalu. Každé balení stěrače je opatřeno štítkem s označením (včetně délky, čárového kódu i vyobrazení typu ramínka, na který jej lze použít).> Nejdůležitějším faktorem kvality všech plochých stěračů je zpracování kovového pružného členu. Ten pružný člen má zásadní vliv na kvalitu stírání a životnost stěrače. Stěrače Compass jsou vždy osazovány vysoce kvalitním pružným členem.. Zakupte produkt Stěrač FLAT BULK (PIN) 16"/410mm z kategorie Heureka.cz | Auto-moto | Autodoplňky | Stěrače od výrobce Compas z;a cenu 99.

Kategorie elektro zboží: Auto-moto | Autodoplňky | Stěrače


Potřebujete další informace k elektro zbožíCompass Flat Bulk PIN 410 mm 10825 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz