Zobrazit větší

LED světla pro denní svícení Devil Eyes, 610763, 6 LED

4003342093262

A7:857114 (pro objednávky)

Nové

Důvodem poloviny nehod je přehlédnutí jiných účastníků silničního provozu. Při aktivním osvětlení se toto riziko minimalizuje, neboť více...

Více informací:

Výrobce:

Cena: 2 090 Kč

Více informací:

LED světla pro denní svícení Devil Eyes, 610763, 6 LED - Světla pro denní svícení, mlhovky - Yes Elektro .cz

LED světla pro denní svícení Devil Eyes, 610763, 6 LED


Důvodem poloviny nehod je přehlédnutí jiných účastníků silničního provozu. Při aktivním osvětlení se toto riziko minimalizuje, neboť více světla znamená více bezpečnosti. LED světlo pro denní svícení devil eyes se připojuje k akumulátoru vozidla a k parkovacím světlům. Tím je umožněna bezproblémová montáž, protože všechny připojovací body jsou v motorovém prostoru a při přímém připojení k akumulátoru nehrozí poruchy sběrnicových systémů vozidla. Světlo pro denní svícení se rozsvítí při spuštění motoru (ne při zapnutí zapalování!). Světlo pro denní svícení svítí díky kolísání napětí (zvlněnému napětí alternátoru). Světlo pro denní svícení zhasne po vypnutí motoru nebo při rozsvícení parkovacích/potkávacích/dálkových světel. HighPower LED (1 W, 6000 k)·Atest ES (ECE R87) Schváleno v EU (ES - ECE R87) Vč. nalepovacích proužků · Šrouby a matice z nerezové oceli.

Kategorie sportovního zboží: Auto | Osvětlení | Světla pro denní svícení, mlhovky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží LED světla pro denní svícení Devil Eyes, 610763, 6 LED ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

20 dalších produktů ve stejné kategorii: