Zobrazit větší

Čelovka LED 570lm ZOOM CATTARA

8591686131239

A4:39236 (pro objednávky)

Nové

Čelovka LED 570lm ZOOM, CATTARA Výkonná, voděodolná čelovka s 6 W LED.Zdrojem světla je vysoce svítivá CREE XM-L T6 dioda o výkonu 6 W...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 6 dnů od objednávky.Cena: 499 Kč

Více informací:

Čelovka LED 570lm ZOOM CATTARA - Svítilny, čelovky, lampy - Yes Elektro .cz

Čelovka LED 570lm ZOOM CATTARA


Čelovka LED 570lm ZOOM, CATTARA
Výkonná, voděodolná čelovka s 6 W LED.

Zdrojem světla je vysoce svítivá CREE XM-L T6 dioda o výkonu 6 W nabízející vysoký světelný tok 570 lm. Čelovka tak nabídne dosvit až do vzdálenosti 500 m a je vybavena funkcí Zoom, kdy ručním vysunutím čočky dochází k dosvitu do delších vzdáleností a naopak při zasunutí čočky k rozptylu světla.

Čelovka nabízí tři standardní režimy a to plný svit, úsporný svit a blikání. Mezi jednotlivými režimy se přepíná pomocí vypínacího tlačítka na vrchní části čelovky.

Napájení je řešeno dvěma akumulátory pracujícími s napětím 3,7 V. Naměřená výdrž činí obstojných 8 hodin. Akumulátory se umisťují do pouzdra, které je umístěno ze zadu na týlu hlavy a je propojeno se samotným osvětlením pomocí natahovacího kabelu, který je veden po jednom ze tří popruhů. Pouzdro na akumulátory je červeně osvětlené, což zajišťuje bezpečnost např. při pohybu poblíž vozovky.

Čelovka má navíc stupeň krytí IP44, je tedy odolná proti stříkající vodě.


Technická data

zdroj světla     CREE XM-L 6W
světelný tok     570 lm
napájení     2x 3,7 V
materiál     tvrzený plast / kov
voděodolná     ano, IP44
funkce Zoom     ano
barevné provedení     černá
Kvalitní čelovka se svítimostí 570lm a funkcí ZOOM pro regulování velikosti světelného kuželu vhodná na tůry i na práci v garáži.

Kategorie elektro zboží: Zahrada a domácnost | Camping, outdoor | Svítilny, čelovky, lampy


Potřebujete další informace k elektro zboží Čelovka LED 570lm ZOOM CATTARA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

1 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz