Zobrazit větší

Kabelový měřič Fluke Networks DSX-600 INTL

754082141310

A7:1628931 (pro objednávky)

Nové

Analyzátor kabelů DSX-600 od Fluke Networks poskytuje významnou certifikaci mědi dle Cat 6 a certifikaci mědi třídy EA s testovací dobou 10 sekund...

Více informací:

Výrobce: RONA

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 228 590 Kč

Více informací:

Kabelový měřič Fluke Networks DSX-600 INTL - Testery kabelů - Yes Elektro .cz

Kabelový měřič Fluke Networks DSX-600 INTL


Analyzátor kabelů DSX-600 od Fluke Networks poskytuje významnou certifikaci mědi dle Cat 6 a certifikaci mědi třídy EA s testovací dobou 10 sekund a rozšířeným uživatelským rozhraním. Cloudová služba LinkWare™ Live umožňuje správu projektů a měřicích přístrojů z libovolného chytrého zařízení pomocí Wi-Fi. Přístroj nabízí legendární spolehlivosti značky Fluke Networks a celosvětovou podporu. Měřicí přístroj CableAnalyzer™ DSX-600 slouží pri rychlou a spolehlivou základní certifikaci strukturované kroucené párové měděné kabeláže Cat 3 / třídy C až Cat 6A / třídy EA pro větší efektivitu a produktivitu. Žádný jiný měřicí přístroj nepřináší tak konzistentní výkon jako DSX-600. Jeho rozhraní založené na gestech umožňuje technikům trávit méně času interpretováním obrazovek a více času měřením. Frekvenční rozsah 500 MHz certifikuje kabeláž Cat 6A / třídy EA pro 10gigabitový Ethernet jen z;a 10 sekund. Rozšířená diagnostika nalezne místo chyby. LinkWare™ Live je cloudová služba, se kterou můžete schvalovat projekty kdykoli, kdekoli, s kýmkoli a na jakémkoli zvoleném zařízení. Základní certifikace strukturované kroucené párové měděné kabeláže Cat 3 / třídy C až Cat 6A / třídy EA Hlavní jednotka DSX-600 CableAnalyzer a inteligentní dálkové ovládání·Dva kanálové adaptéry Cat 6A / třída EA·1 referenční patch kabel RJ45, 15 cm·Brašna·Kabel USB·2 napájecí zdroje s výměnnými zástrčkami (EU/GB/US)

Kategorie elektro zboží: Nářadí | Měřicí technika | Měřiče a zkoušečky | Testery kabelů


Potřebujete další informace k elektro zbožíKabelový měřič Fluke Networks DSX-600 INTL ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz