Zobrazit větší

Teledyne LeCroy QuantumData 780E bez certifikátu

4053199581436

A7:1845799 (pro objednávky)

Nové

HDMI, HDBaseT a DispIayPort (DP volitelně při 780E p/n 00-00251) vstupy a výstupy pro testování zdrojového a zobrazovací zařízení a kabelů a...

Více informací:

Výrobce: RONA

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 32 dnů od objednávky.Cena: 483 390 Kč

Více informací:

Teledyne LeCroy QuantumData 780E bez certifikátu - Testery kabelů - Yes Elektro .cz

Teledyne LeCroy QuantumData 780E bez certifikátu


HDMI, HDBaseT a DispIayPort (DP volitelně při 780E p/n 00-00251) vstupy a výstupy pro testování zdrojového a zobrazovací zařízení a kabelů a rozvodných sítích.·Vyzkoušejte ultra video s vysokým rozlišením výrobky, 4K rozlišení až 600 MHz pro HDMI.·Video vzory a formátu knihovnou s programovatelným nastavení·HDR lab testovací vzory balíček a Dolby Vision testovací obraz k testování HDR na HDMI Ultra HD TV·Testy protokolů pro digitální video zdroje a displeje·Na Protocol Logging aplikační pomocná Channel Analyzer (ACA) umožňuje sledování v reálném čase od EDID výměnu, HDCP (včetně HDCP 2.2) a HDMI, SCDC DisplayPort Aux Chan link tréninkové trans akce a CEC zprávy (HDMI).·Pasivní protokolování je volitelný HDMI portů podporuje·Rozhraní pro připojení k barevný kalibračního software balíků CalMan a chroma Pure·Funkce pro vytváření zpráva souborů nabízí HTML-naformátovaných zprávu o profesionálních testů testy.

Kategorie elektro zboží: Nářadí | Měřicí technika | Měřiče a zkoušečky | Testery kabelů


Potřebujete další informace k elektro zbožíTeledyne LeCroy QuantumData 780E bez certifikátu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz