Zobrazit větší

Čistič interiéru 500 ml SHERON

8594007966565

A4:45913 (pro objednávky)

Nové

SHERON Čistič interiéru 500 ml Je určený pro čištění nesavých plastových povrchů (např. plastové prahy, okolí pedálů, plastové sloupky)....

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 125 Kč

Více informací:

Čistič interiéru 500 ml SHERON - Univerzální čističe - Yes Elektro .cz

Čistič interiéru 500 ml SHERON


SHERON Čistič interiéru 500 ml
Je určený pro čištění nesavých plastových povrchů (např. plastové prahy, okolí pedálů, plastové sloupky). Ošetřený povrch získá matný efekt s antistatickými vlastnostmi. Zanechává příjemnou vůni.

Návod k použití: Pistolovým rozprašovačem naneste tenkou vrstvu přípravku na čištěnou plochu a vytřete suchou utěrkou. Při nanášení v okolí skel doporučujeme přípravek nastříkat nejprve na hadřík a teprve potom rozetřít na ošetřovaný povrch.


VÝHODY

    Vysoká čistící schopnost
    Jednoduchá aplikace formou rozprašovače
    Zanechává příjemnou nevtíravou vůni


Dodržujte prosím požadavky výrobce automobilu dle technické dokumentace Vašeho vozu. Kvalitní čistič určený k mytí nesavých plastových dílů uvnitř vozidla, které poté získají matný efekt s antistatickými vlastnostmi.

Kategorie elektro zboží: Náplně a kapaliny | Autokosmetika | Univerzální čističe


Potřebujete další informace k elektro zboží Čistič interiéru 500 ml SHERON ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz