Zobrazit větší

FIAP 2974 FIAP UVC Active 55 W

4260063162602

A7:520436 (pro objednávky)

Nové

Přístroje UVC Active zajišťují průzračnou vodu v zahradním jezírku tím, že redukují zárodky, zodpovědné z;a nežádoucí tvorbu řas,...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 805 Kč

Více informací:

FIAP 2974 FIAP UVC Active 55 W - Vodní filtry pro jezírka - Yes Elektro .cz

FIAP 2974 FIAP UVC Active 55 W


Přístroje UVC Active zajišťují průzračnou vodu v zahradním jezírku tím, že redukují zárodky, zodpovědné z;a nežádoucí tvorbu řas, pomocí UV záření. Působení a účinnost paprsků na mikroorganismy je založeno na fotomechanických reakcích v jádru buňky. Pouze mikroorganismy ozářené paprsky UVC ztrácejí svoji schopnost dělení buněk a nemohou se tak již rozmnožovat. Záření není škodlivé pro ryby ani rostliny. Pomocí přístrojů UVC Active bude voda ve vašem jezírku opět půzračně čistá. Jednoduchá montáž·Odstraňuje efektivně zárodky a bakterie způsobující choroby·Vhodné pro sladkou i mořskou vodu UVC Active vč. 3 přípojných koncovek.

Kategorie elektro zboží: Dům & zahrada | Zahradní jezírka a akvaristika | Vodní filtry pro jezírka


Potřebujete další informace k elektro zbožíFIAP 2974 FIAP UVC Active 55 W ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz