Zobrazit větší

Cestovní akumulátorový kompresor pro cyklisty Airman AirGun

4897034570236

A7:842335 (pro objednávky)

Nové

Airgun je profesionální vzduchová pumpa pro rychlé nafukování pneumatik vašeho jízdního kola na cestách. Tento akumulátorový kompresor se...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 290 Kč

Více informací:

Cestovní akumulátorový kompresor pro cyklisty Airman AirGun - Vzduchové kompresory - Yes Elektro .cz

Cestovní akumulátorový kompresor pro cyklisty Airman AirGun


Airgun je profesionální vzduchová pumpa pro rychlé nafukování pneumatik vašeho jízdního kola na cestách. Tento akumulátorový kompresor se perfektně vejde do každého baťohu.Je lehký, praktický a skladný. Dvě průměrné pneumatiky kola nafouknete z;a pouhé 3 minuty (na tlak 2,5 bar). Digitální tlakoměr - nafouká na vámi nastavenou hodnotu (tlak)·V praktické brašně na cesty·Funkce automatického vypnutí·Umožňuje foukat i sportovní vybavení·Zabudovaná mini LED svítilna pro foukání z;a tmy Vč. adaptéru na jízdní kola, na míče a na nafukovací hračky.

Kategorie elektro zboží: Auto | Údržba automobilu a nářadí | Vzduchové kompresory


Potřebujete další informace k elektro zbožíCestovní akumulátorový kompresor pro cyklisty Airman AirGun ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

22 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz